0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Russia Premier League
FC Zenit ST Petersburg
۳
۱
FC Arsenal Tula
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray
۱
۰
Kasimpasa
Finished
۲۲:۰۰
  France Ligue 1
SC Amiens
۲
۲
Olympique Lyonnais
Finished
۲۳:۱۵
Losc Lille
۲
۱
Angers Sco
Finished
۲۱:۳۰
  Spain LaLiga
RCD Mallorca
۰
۰
Athletic Bilbao
Finished
۲۳:۳۰
  Croatia 1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
NK Istra 1961
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga
Fortuna Dusseldorf
۱
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۲۳:۰۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
GOL Gohar Sirjan FC
۱
۱
پارس جنوبی جم
Finished
۱۹:۱۵
  Romania Liga 1
FC Cfr 1907 Cluj
۵
۰
FC Voluntari
Finished
۲۲:۳۰
ACS FC Academica Clinceni
۱
۱
AFC Astra Giurgiu
Finished
۱۹:۰۰
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Nassr FC
۰
۰
AL Shabab FC (KSA)
Finished
۲۲:۰۵
Damac FC
۲
۱
AL Ittihad FC
Finished
۲۰:۲۰
AL Taawoun FC
۳
۲
AL Adalh FC
Finished
۲۰:۲۰
  China Chinese Super League
Shenzhen FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۰۵
Jiangsu Suning FC
۳
۱
Guangzhou Evergrande
Finished
۱۶:۰۵
Shandong Luneng
۳
۱
Shanghai Sipg
Finished
۱۶:۰۵
  France Ligue 2
AC Le Havre
۰
۰
Paris FC
Finished
۲۲:۳۰
AC Ajaccio
۰
۰
US Orleans
Finished
۲۲:۳۰
ES Troyes AC
۲
۱
SM Caen
Finished
۲۲:۳۰
Rodez Aveyron
۴
۱
Le Mans FC
Finished
۲۲:۳۰
Chamois Niort FC
۰
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۲:۳۰
EA Guingamp
۱
۱
AS Nancy Lorraine
Finished
۲۲:۳۰
FC Sochaux-Montbeliard
۰
۰
Valenciennes FC
Finished
۲۲:۳۰
FC Chambly Oise
۱
۴
AJ Auxerre
Finished
۲۲:۳۰
  Ireland Premier Division
ST Patricks Athletic
۰
۰
University College Dublin
Finished
۲۳:۱۵
Sligo Rovers
۳
۱
Finn Harps
Finished
۲۳:۳۰
Bohemians Dublin
۱
۲
Waterford FC
Finished
۲۳:۱۵
Derry City
-
-
Cork City FC
Cancelled
۲۳:۱۵
FC Dundalk
-
-
Shamrock Rovers
Cancelled
۲۳:۱۵
  Netherlands Eerste Divisie
NAC Breda
۰
۰
Jong FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
SC Cambuur
۵
۱
Helmond Sport
Finished
۲۲:۳۰
FC Eindhoven
۱
۱
Roda JC Kerkrade
Finished
۲۲:۳۰
De Graafschap
۳
۲
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۲۲:۳۰
FC Volendam
۱
۱
FC Dordrecht
Finished
۲۲:۳۰
Jong Psv Eindhoven
۳
۲
Jong AZ Alkmaar
Finished
۲۲:۳۰
SBV Excelsior
۴
۲
Almere City FC
Finished
۲۲:۳۰
MVV Maastricht
۱
۲
SC Telstar
Finished
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
۲
۲
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Qatar Stars League
Umm-Salal
۱
۵
Al-Arabi Doha
Finished
۲۰:۳۵
Al-Khor
۲
۳
Al-Ahli Doha
Finished
۱۸:۲۵
  Lithuania A Lyga
Zalgiris Vilnius
۵
۰
FK Panevezys
Finished
۲۰:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
۰
۴
Suduva Marijampole
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland First Division
Cabinteely FC
۳
۱
Athlone Town
Finished
۲۳:۱۵
Limerick FC
۴
۱
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
Galway United FC
۷
۱
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Drogheda United FC
۱
۳
Shelbourne FC
Finished
۲۳:۱۵
  Wales Cymru Premier
Connahs Quay Nomads FC
۴
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۲۳:۱۵
  England Championship
Derby County
۱
۱
Cardiff City
Finished
۲۳:۱۵
  Germany 2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۲۱:۰۰
Karlsruher SC
۱
۰
SV Sandhausen
Finished
۲۱:۰۰
  Belgium First Division A
Royal Charleroi SC
۲
۱
KRC Genk
Finished
۲۳:۰۰
  Japan J.League
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۵:۰۰
Shimizu S-Pulse
۳
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۵:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
Racing Villaverde Cf
۳
۳
Ef Valdemoro
Finished
۰۰:۰۰
Racing Villaverde Cf
-
-
Inter Valdemoro
Cancelled
۰۰:۰۰
FC Baniyas
-
-
Al Dhafra Scc
Cancelled
۱۸:۲۰
  Spain LaLiga 2
Rayo Vallecano
۲
۰
Racing De Santander
Finished
۲۳:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela, Playoffs
TFC Maracaibo
۲
۳
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Balikesirspor
۲
۰
Umraniyespor
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
Sporting Braga
۱
۰
Rio Ave
Finished
۱۴:۳۰
Vitoria Setubal
۰
۲
CF Belenenses
Finished
۱۸:۳۰
CD Cova Da Piedade
۲
۲
Benfica
Finished
۱۹:۳۰
Estoril Praia
۳
۰
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۴:۳۰
  Austria 2. Liga
Young Violets FK Austria Wien
۰
۰
SV Ried
Finished
۲۱:۴۰
SK Austria Klagenfurt
۳
۳
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۴۰
SKU Amstetten
۲
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۱:۰۰
Floridsdorfer AC
۱
۱
SV Lafnitz
Finished
۲۱:۴۰
SV Horn
۵
۱
Kapfenberger SV 1919
Finished
۲۱:۴۰
  Brazil Brasileiro Serie B
AA Ponte Preta SP
۰
۱
Vila Nova FC GO
Finished
۰۵:۰۰
  Belgium First Division B, First stage
Sporting Lokeren
۱
۱
KVC Westerlo
Finished
۲۳:۰۰
  El Salvador Tercera Division
Cangrejera Fc
۲
۲
Ad Cedros Rosario
Finished
۰۱:۰۰
  Indonesia Liga 1
Arema FC
۲
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۶:۰۰
Bhayangkara FC
۰
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۳:۰۰
Semen Padang FC
۰
۱
PSS Sleman
Finished
۱۳:۰۰
Persepar Kalteng Putra
۱
۱
Persebaya Surabaya
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie B
Pordenone Calcio
۱
۰
Spezia Calcio
Finished
۲۳:۳۰
  Germany 3. Liga
1. FC Magdeburg
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۲۱:۳۰
  Denmark Superligaen
Sonderjyske
۰
۰
AC Horsens
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Bundesliga, Women
1 FC Cologne
۱
۲
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
۲۱:۴۵
  Romania Liga III, Seria 5
CS Sanatate Cluj
۲
۳
CFR Cluj II
Finished
۱۸:۳۰
Acs Viitorul Selimbar
۰
۰
Acs Unu Fotbal Club Gloria
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۴
۲
MFK Chrudim
Finished
۲۰:۳۰
FK Usti Nad Labem
۲
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۲۰:۳۰
  Ukraine U21
Shakhtar Donetsk
۳
۰
Zorya Lugansk
Finished
۱۲:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۴
Vorskla Poltava
Finished
۱۵:۳۰
FC Oleksandriya
۵
۱
Sc Dnipro-1
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Segunda Liga
SL Benfica B
۰
۰
Academico De Viseu FC
Finished
۲۲:۳۰
  Estonia Premium Liiga
FC Flora Tallinn
۵
۰
JK Tallinna Kalev
Finished
۲۱:۰۰
  Israel Liga Bet South B
MS Ironi Kuseifa
۲
۰
MS Hapoel Yeroham
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
-
-
Bnei Eilat
Cancelled
۱۴:۰۰
Maccabi Ironi Netivot
۰
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۵:۳۰
Beitar Ironi Kiryat Gat
۳
۰
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۱۶:۰۰
FC Beitar Yavne
۱
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۶:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok
۰
۰
Legia Warszawa
Finished
۲۳:۰۰
Kghm Zaglebie Lubin
۵
۰
Wisla Plock
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga III, Seria 3
FCM Alexandria
۲
۰
CSM Slatina
Finished
۱۸:۳۰
AFC Astra Giurgiu II
۰
۱
Csm Flacara Moreni
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Superettan
Gais
۱
۱
Halmstads BK
Finished
۲۱:۳۰
  Bulgaria First Professional League
FC Arda Kardzhali
۲
۱
Pofc Botev Vratsa
Finished
۲۱:۳۰
FC Tsarsko Selo Sofia
۲
۳
PFC Lokomotiv Plovdiv
Cancelled
۱۹:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Brest Reserve
۲
۱
FC Minsk
Finished
۱۴:۳۰
Bate Borisov Reserve
۴
۰
FC Gorodeya Reserve
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Zhodino
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Valour FC
۱
۳
Forge FC
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
AD Santos De Guapiles
۲
۱
CS Cartagines
Finished
۰۶:۳۰
  Russia Siberia Higher League
Zenit-M Irkutsk
۰
۲
Dinamo-m Barnaul
Finished
۱۳:۳۰
Polimer Barnaul
-
-
Rassvet Krasnoyarsk
Cancelled
۱۵:۳۰
FC Novokuznetsk
۳
۲
FK Novosibirsk-M
Finished
۱۶:۰۰
  Uganda Premier League
Express FC
۰
۱
SC Villa
Finished
۱۷:۳۰
Uganda Revenue Authority FC
۱
۲
Tooro United FC
Finished
۱۸:۰۰
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Arsenal FC
۲
۰
CA Union Santa Fe Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Huracan
۰
۰
CA River Plate (Arg)
Finished
۱۷:۳۰
Velez Sarsfield Reserve
۲
۱
Atletico Tucuman Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Godoy Cruz AT Res.
۱
۱
Argentinos Juniors
Finished
۱۷:۳۰
Colon de Santa Fe
-
-
San Lorenzo de Almagro Res.
Cancelled
۱۷:۳۰
Independiente Res.
۲
۱
Lanus Res.
Finished
۱۷:۳۰
Banfield
۱
۰
CA Talleres de Cordoba
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia de La Plata
۲
۰
Racing Club
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Veikkausliiga, Relegation Round
Hifk
۳
۱
KPV Kokkola
Finished
۲۰:۰۰
Seinajoen JK
۱
۱
Vaasa PS
Finished
۲۰:۰۰
  Serbia Superliga
FK Radnicki Nis
۱
۲
FK Vojvodina
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Rudar Velenje
۱
۴
NK Bravo
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
HIK Hellerup
۰
۰
Slagelse BI
Finished
۲۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Sigma Olomouc
۲
۰
SFC Opava
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
FC Zbrojovka Brno
۲
۱
Karvina
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Youth League
FC Spartak Moscow
۳
۱
Ural Ekaterinburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Zenit ST Petersburg
۱
۱
Arsenal Tula
Finished
۱۳:۳۰
PFC Sochi
۱
۱
Lokomotiv Moscow
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
CA Belgrano
۳
۱
Club Atletico Temperley
Finished
۰۴:۳۵
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۲
۰
Falkenbergs FF
Finished
۲۱:۳۰
  France National
Stade Lavallois Mayenne FC
۰
۲
Red Star FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Bastia Borgo
۳
۲
Stade Olympique Choletais
Finished
۲۲:۳۰
Le Puy Foot 43 Auvergne
۰
۲
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
PAU FC
۲
۱
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۲
۱
AS Lyon-Duchere
Finished
۲۲:۳۰
US Concarneau
۰
۰
US Quevillaise-Rouen Metropole
Finished
۲۲:۳۰
US Creteil
۳
۱
AS Beziers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
USL Dunkerque
۰
۱
Gazelec FC Ajaccio
Finished
۲۲:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
۲
۱
SC Toulon
Finished
۲۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Linkopings FC
۰
۱
Eskilstuna United
Finished
۲۱:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga West
VfB Homberg
۲
۴
Fortuna Dusseldorf II
Finished
۲۱:۳۰
SC Verl
۵
۳
Borussia Monchengladbach II
Finished
۲۱:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۴
ROT Weiss Essen
Finished
۲۱:۳۰
ROT Weiss Oberhausen
۵
۱
Wuppertaler SV
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Deutschlandsberger SC
۰
۱
Wolfsberger AC (A)
Finished
۲۱:۳۰
WSC Hertha
۱
۰
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۱
۱
SK Sturm Graz (A)
Finished
۲۱:۳۰
SC Kalsdorf
۰
۳
Union Gurten
Finished
۲۱:۳۰
SC Weiz
۵
۰
SV Ried II
Finished
۲۱:۳۰
Asco Atsv Wolfsberg
۱
۲
UVB Vocklamarkt
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
TSV 1860 Rosenheim
۰
۳
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۱:۳۰
FC Augsburg II
۲
۱
TSV Rain AM Lech
Finished
۲۱:۳۰
FC Memmingen
۲
۱
SV Heimstetten
Finished
۲۲:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
1. FC Lokomotive Leipzig
۲
۲
Berliner AK 07
Finished
۲۲:۰۰
  Denmark 1st Division
Skive IK
۲
۲
FC Fredericia
Finished
۲۱:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
Fc-Astoria Walldorf
۳
۱
SSV Ulm 1846
Finished
۲۱:۳۰
  Malta Premier League, Main round
Tarxien Rainbows FC
۲
۳
Hamrun Spartans FC
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۴
۲
FC Admira Wacker Modling (A)
Finished
۲۱:۳۰
FC Marchfeld Donauauen
۲
۰
SV Leobendorf
Finished
۲۲:۰۰
ASK Ebreichsdorf
۳
۱
FCM Traiskirchen
Finished
۲۲:۰۰
Wiener Sportklub
۲
۱
SV Stripfing
Finished
۲۲:۰۰
ASV Drassburg
۱
۵
SK Rapid Wien II
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
SK Bischofshofen
۲
۳
SV Wals-Grunau
Finished
۲۱:۳۰
TSV St. Johann
۱
۵
SAK 1914 Salzburg
Finished
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
MKS Chojniczanka Chojnice
۳
۰
PGE Gks Belchatow
Finished
۲۱:۳۰
OKS Stomil Olsztyn
۱
۰
Stal Mielec
Finished
۲۲:۱۵
Odra Opole
۱
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۲:۱۵
  Germany Amateur Regionalliga North
SC Weiche Flensburg 08
۱
۰
Hannover 96 II
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SV Woergl
۰
۰
FC Kitzbühel
Finished
۲۲:۰۰
  Finland Amateur 3 Division Keski-Pohjanmaa - Vaasa
Sporting Kristina
۱
۱
Kasko IK
Finished
۲۰:۰۰
  Uzbekistan PFL
FK Buxoro
۰
۲
Surkhon Termez
Finished
۱۸:۰۰
  Russia PFL, West
FK Dolgoprudny
۲
۰
Znamya Truda
Finished
۱۹:۳۰
  Greece U19 Super League
Olympiacos FC
۳
۱
Volos NPS
Finished
۱۶:۳۰
  Israel State Cup
Hapoel Yokneam
-
-
Hapoel Bnei Jasr Al Jarka
Cancelled
۱۴:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Marmorek FC
۲
۰
Maccabi Y.
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Azur
۰
۱
Maccabi Ironi Ashdod FC
Finished
۱۶:۱۵
FC Holon Yirmiyahu
۲
۱
Shimshon Kfar Kasem
Finished
۱۶:۱۵
Hapoel Kfar Shelem
۳
۱
Maccabi Herzliya
Finished
۱۷:۰۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Kafr Kanna
-
-
Hapoel Kaukab
Cancelled
۱۴:۳۰
Hapoel Migdal Haemeq
۰
۲
Maccabi Tzur Shalom
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Herzelia
۰
۰
SC Tira
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata
۲
۰
Hapoel Gilboa
Finished
۱۶:۳۰
SC Haifa Robbie Shapira
۲
۰
Ironi Tiberias
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South A
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
۰
۲
Hapoel Kiryat Ono
Finished
۱۵:۰۰
  Kazakhstan 2nd League
Aktobe Reserve
۲
۰
FC Taraz Reserve
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Moscow Championship
Yunost Moskvy-Spartak-2
-
-
Kuntsevo
Cancelled
۱۶:۳۰
  Ukraine Vyscha League Odessa Region
Fk Chornomorsk
-
-
SK Izmail
Cancelled
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
Acs Dacia Unirea Braila
۰
۲
Acs Mostistea Ulmu
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
۲
۱
Mtibwa Sugar Fc
Finished
۱۷:۳۰
Coastal Union Fc
-
-
Kmc Fc
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Chernivtsi Region
FC Universytet
-
-
Fc Shkval
Cancelled
۱۷:۳۰
  Belarus Vysshaya League
FK Dnyapro Mogilev
-
-
Torpedo Minsk
Cancelled
۱۷:۳۰
  Russia Zone North-West
Ssh Leningradets Gatchina
-
-
Khimik Koryazhma
Cancelled
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 1
Aerostar Bacau
۳
۲
Csm Bucovina Radauti
Finished
۱۸:۳۰
CS Cetatea Targu Neamt
۱
۲
Ceahlaul Piatra Neamt
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
LPS Cetate Deva
۱
۳
National Sebis
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Reserve League
SD Aucas Reserve
۲
۰
CD America de Quito II
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Championship
FC Arbroath
۱
۱
Partick Thistle
Finished
۲۲:۳۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید